Rozumiemy Wasze potrzeby i mamy dla Was czas

W Naszej Poradni najważniejsze jest dziecko i jego rodzina. Każdy specjalista ma wielokierunkowe kwalifikacje pozwalające na spojrzenie na dziecko, jako całość. Interesuje nas każda sfera rozwoju młodego człowieka. Każda osoba, bez względu na wiek zasługuje na szacunek i bycie partnerem w procesie diagnozy i terapii. Bardzo ważna jest dla nas oprócz wielospecjalistycznej, kompleksowej diagnozy funkcjonalnej terapia celowana na potrzeby dziecka, prowadzona w sposób ciągły. Dbamy też o pomoc dziecku w budowaniu trwałych więzi z najbliższymi osobami.

Zależy nam na pełnym wykorzystaniu potencjału rozwojowego dziecka i osiąganiu przez nie niezależności w codziennym życiu, edukacji i podczas przebywania w grupie.

SOS Olsztyn

Dbamy o współpracę z rodzicami i całą rodziną dziecka

Zaczynamy od instruktażu prawidłowej pielęgnacji i karmienia dziecka przez rodziców, a kończymy na pomocy rodzicom w osiąganiu poczucia kompetencji rodzicielskich i satysfakcji w procesie wychowywania. Marzymy, by każdy czuł się u nas zaopiekowany. Jeśli chcesz się dowiedzieć, czy Twoje obawy są słuszne, czy dziecko rozwija się o czasie lub co jest przyczyną niepokojących zachowań, zapraszamy na pełną diagnozę.

Bazujemy na najnowszej wiedzy i doświadczeniach z neuropsychologii, pedagogiki i fizjoterapii. Posiadamy doskonale wykształconych terapeutów i wspaniale wyposażone gabinety. Najważniejsze jest jednak dla nas Dziecko.

Niepubliczna Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna S.O.S.

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy

Zaproponujemy też cele i rodzaj terapii, która może być skuteczna dla Twojego dziecka.